Doradca techniczno – handlowy

Dzięki naszym produktom z zakresu techniki linowej i dźwigowej jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom klientów, tworzymy korzystne ekonomicznie rozwiązania, oferujemy know-how, wysoką jakość oraz niezawodny serwis na obszarze całej Polski. W związku z energicznym rozwojem, do reprezentowania firmy w regionie zachodniej Polski (lubuskie, zachodniopomorskie i część dolnośląskiego) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę
  • Rozwój podległego rynku poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców na swoim obszarze działania
  • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • Raportowanie wyników pracy do systemu CRM
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji na podległym rejonie działania

Wymagania

  • Zmysł techniczny
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – mile widziane w branży technicznej
  • Samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z perspektywą wieloletniej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • Samodzielna, odpowiedzialna praca w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dopasowane do potrzeb stanowiska
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego lub niemieckiego, uczestnictwo w imprezach sportowych)
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w zgranym zespole ludzi z pasją.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jordahl & PFEIFER Technikę Budowlaną Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jordahl & PFEIFER Technikę Budowlaną Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Data protection declaration