Specjalista ds. sprzedaży na rynku rumuńskim

JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej, będąca częścią renomowanej grupy PFEIFER, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje do swojego zespołu sprzedażowego nowego pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży na rynku rumuńskim

Opis stanowiska

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Krępicach k/Wrocławia
  • Nawiązywanie długofalowych relacji oraz negocjacje sprzedażowe z klientami na rynku rumuńskim
  • Obsługa procesów sprzedażowych produktów oraz technologii firmy na rynku rumuńskim
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami zespołu
  • Szansa na realizację własnych strategii na rynku rumuńskim oraz wdrażania przyjaznych i efektywnych metod sprzedaży
  • Budowanie silnej pozycji firmy w Rumunii w oparciu o bogatą ofertę wysokiej jakości produktów i technologii firmy

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku ekonomicznym
    • Znajomość języka rumuńskiego w stopniu biegłym (mile widziane osoby pochodzące z Rumunii)
    • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność dobrej komunikacji oraz łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

    Oferowane warunki pracy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością długoletniej współpracy
    • Stabilne i transparentne wynagrodzenie premiowane osiąganymi efektami sprzedaży
    • Możliwość rozwoju zawodowego, bogaty pakiet szkoleń oraz dodatkowe benefity pracownicze
    • W przyszłości uczestniczenie w rozbudowie sieci sprzedaży na terenie Rumunii w oparciu o kolejne osoby pracujące bezpośrednio w tym kraju

    Forma kontaktu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres peciak@pfeifer.pl

    OK